Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Przedłużony nabór na wolontariuszy – Baltic Tall Ships Regatta

Data wydarzenia: 
Środa, 25 Marzec, 2015 - 15:00

Rekrutacja wolontariuszy na finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015 cieszy się niesłabnącą popularnością. Już blisko 100 osób zadeklarowało chęć pomocy przy organizacji tego wydarzenia. Obecnie brakuje jeszcze kilku chętnych osób, do objęcia funkcji oficera łącznikowego, dlatego nabór zostaje przedłużony do 25 marca br.

Nabór na oficerów łącznikowych rozpoczął się na początku lutego br. Od tej pory, do Centrum Żeglarskiego, które jest organizatorem naborów, wpłynęło niemalże 100 zgłoszeń na oficerów łącznikowych oraz osoby obsługujące wydarzenie. Aktualnie tworzona jest już lista rezerwowa osób, które zgłaszają chęć niesienia pomocy przy obsłudze finału Regat od strony organizacyjnej. Wciąż jednak brakuje 6 chętnych do objęcia funkcji oficera łącznikowego. W związku z tym, rekrutacja została przedłużona do 25 marca 2015 r.
 
Każda osoba, która się zgłosi do 25 marca za pośrednictwem strony ttsr.eu ma szansę dołączyć do drużyny wspierającej finał regat BTSR – o ostatecznym przydziale decydować będą rozmowy kwalifikacyjne oraz uczestnictwo w szkoleniach realizowanych przez Centrum Żeglarskie.
 

Załóż konto i złóż deklarację!

 

Wolontariusz - Oficer Łącznikowy,  któż to taki?

To osoba, która stanowi łącznik pomiędzy jednostką, a światem zewnętrznym. To oni – oficerowie łącznikowi, jako jedni z pierwszych osób (zaraz po służbach portowych) otrzymują przywilej wejścia na pokład jednostki i opieki nad załogą podczas jej pobytu w naszym mieście.

 

 

Wolontariusz obsługujący wydarzenie. Któż to taki?

To osoba, która wesprze pracę biur terenowych oraz wewnętrznego punktu informacyjnego organizatorów Baltic Tall Ships Regatta. Biura te zlokalizowane będą na Wałach Chrobrego oraz na Wyspie Łasztownia. Praca biur terenowych to m.in. rozwiązywanie 10 problemów na minutę, zarządzanie informacją, współpraca z polskimi i angielskimi organizatorami regat.

Praca wewnętrznego punktu informacyjnego to głównie udzielanie informacji załogom z jednostek uczestniczących w Baltic Tall Ships Regatta oraz osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację wydarzenia. Wolontariusz – obsługujący wydarzenie otrzyma wyjątkową szansę „dotknięcia” imprezy „od kuchni”.

Dobre wspomnienia i opinia dotycząca organizacji wydarzenia z jaką nasi goście opuszczą Szczecin zależy w ogromnym procencie od zaangażowania i jakości pracy, którą wykona wolontariusz obsługujący wydarzenie. Wzorem lat ubiegłych ma to szansę zaowocować pięknym i wyjątkowym wizerunkiem Szczecina na świecie. Jest więc o co się starać!

 

Photo credit: włodi / Foter / CC BY-SA

Foto: 
włodi / Foter / CC BY-SA

Zobacz również