Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Wywiady

...relacjach międzyludzkich i ich istotności w życiu, przemyśle cukierniczym, współpracy z muzykami, których zaprosiła do pracy nad swoją ostatnią płytą, kolejkach po koncertach i nie tylko rozmawialiśmy na kilka tygodni przed jej występem w nowo powstającym szczecińskim klubie - Rotundzie Północnej. Artystka uświetni otwarcie Rotundy 16 kwietnia.

...songwritingu w Polsce, kulisach powstania jego debiutanckiej płyty, uciekaniu od cywilizacji i nie tylko rozmawialiśmy po jego koncercie w szczecińskim Free Blues Clubie.

...graniu w kolebce polskiego big bitu, radach dla młodych muzyków i rock'n'rollu rozmawiamy na chwilę przed finałem Festiwalu Młodych Talentów 2015.

...jego drugim w życiu koncercie, który dał w Szczecinie w ramach Record Store Day, specjalnie z tej okazji wydanej EPce, planach związanych z wydaniem debiutanckiego albumu, emocjach towarzyszących graniu i powstawaniu materiału oraz wielu innych kwestiach rozmawialiśmy w szczecińskiej OFF Marinie.

..."Old Transport Wonders' Rity Pax, jej ulubionych momentach na krążku, tekstowych olśnieniach po kilku(dziesięciu) przesłuchaniach, koncertowych przesiadkach i wielu innych kwestiach rozmawialiśmy tuż po premierze "Old Transport Wonders".

Spotkaliśmy się z Biszem i Oerem przy okazji walentynkowego koncertu w Szczecinie. Spytalismy o kondycję bydgoskiej kultury i momenty zniechęcenia, których doświadczają podczas 'pchania tego syfu'. Zachęcamy do przeczytania wywiadu!

Wegański Szczecin to program mający na celu promowanie posiłków roślinnych w miejscach, w których na co dzień serwuje się dania mięsne i posiadające składniki odzwierzęce. O historii, motywach i skutkach działań szczecińskich aktywistów rozmawiamy z Gosią Rawą.

...pierwszym szczecińskim Design Day, kulisach powstania sklepu, wymarzonych świątecznych prezentach i nie tylko rozmawialiśmy w OFF Marinie. Przepytani zostali Bartek Stanny (Crateive) i Patryk Paluszek (Miejski Ul), jedni z założycieli sklepu. 

...trasie koncertowej, przyjaźni z Janis i jej owocach, brzmieniu "Prądu", okolicznościach powstania wszystkich piosenek z jej najnowszej płyty i nie tylko rozmawialiśmy po występie Artystki w Kafe Jerzy.

...pierwszym albumie wydanym pod własnym nazwiskiem, pracy nad krążkiem, budowaniu swojej pozycji na polskim rynku muzycznym i nie tylko rozmawialiśmy z Artystą przed premierą "A Different Life".

Strony