Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Akustyczeń Lutuje_2015: Wróbel

Gdzie: 
Rocker Club, ul. Partyzantów 2
Data wydarzenia: 
Poniedziałek, 16 luty, 2015 - 19:00
Za ile: 
Bezpłatnie

Szczeciński perkusista, Maciej Wróbel, wystąpi 16. lutego w Rockerze ze swoim nowym autorskim projektem, zatytułowanym po prostu Wróbel.

Maciej Wróbel spotkanie z muzyką rozpoczął w szkole muzycznej I stopnia w Goleniowie (w klasie fortepianu, prowadzonej przez panią Magdalenę Kochan). W roku 1997 ukończył Liceum Muzyczne II st. im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie, w klasie waltorni oraz fortepianu. Przez cały okres jego muzycznej edukacji fascynowała go perkusja, co spowodowało, że w roku 2001 rozpoczął studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. 

 

Współtworzył (jako muzyk i kompozytor) wiele projektów muzycznych, m.in.: Rykoszept, Clockwork, Granie Herberta. Miał niezwykłą przyjemność i zaszczyt współpracować z wieloma wybitnymi muzykami, m.in. Łukaszem Poprawskim, Michałem Wróblewskim, Przemysławem Raminiakiem, Sebastianem Sołdrzyńskim, Wojtkiem Olszakiem, Wojtkiem Pilichowskim, Markiem Kazaną, Tomaszem Licakiem, z którym wystąpi na poniedziałkowym koncercie.

 

Wróbel wystąpi w składzie:

Maciej Wróbel – perkusja, instrumenty perkusyjne

Tomasz Licak – saksofony, klarnet basowy

Paweł Grzesiuk – gitara basowa, instrumenty strunowe

 
 
 
 
Akustyczeń Festiwal Szczecin 2015 jest współfinansowany przez Gminę Miasto Szczecin, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Uniwersytet Szczeciński.

 

Partnerami Festiwalu są: Rocker Club, 13 Muz, Teatr Kana, Piwnica Kany, Radio Szczecin, Szczecin Główny, m_studio, carlo de., Echo Szczecina , bilety.fm.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również