Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Baltic Tall Ships Regatta 2015: nabory wolontariuszy (oficerów łącznikowych i obsługi wydarzenia)

Data wydarzenia: 
Czwartek, 12 Marzec, 2015 - 18:00

W czerwcu tego roku, po raz kolejny powitamy przy szczecińskich nabrzeżach najpiękniejsze żaglowce i jachty z całego świata. Szczecin, wraz z litewską Kłajpedą i Sail Training International, jest współorganizatorem regat Baltic Tall Ships Regatta 2015. Już od dziś, wszystkie zainteresowane osoby, mogą zgłosić swoją kandydaturę na oficerów łącznikowych, obsługujących finał regat.

W ramach finału regat Baltic Tall Ships Regatta, który odbędzie się w dniach 12-15 czerwca br. do nabrzeży przy Wałach Chrobrego i Wyspy Łasztownia zacumują dziesiątki jednostek z wielu krajów. Na ich pokładach znajdzie się blisko 1.300 załogantów. By jak najlepiej wspominali pobyt w Szczecinie, podczas wydarzenia pomagać im będą tak zwani oficerowie łącznikowi.
 
Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, odważną, ciekawą świata, znasz język angielski i chcesz mieć swój udział w tworzeniu wydarzenia Baltic Tall Ships Regatta 2015 – to znaczy, że ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Dołącz do naszego zespołu! Zostań wolontariuszem lub weź udział w regatach!
 

 
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, uruchomił stronę internetową, za pomocą której osoby zainteresowane mogą zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko oficera łącznikowego lub osoby obsługującej wydarzenie, do której zadań będzie należała m.in. praca biurowa i organizacyjna.
 
Do udziału w rekrutacji, zaproszone są osoby, które:
  • w dniu złożenia deklaracji będą miały ukończony 18 rok życia,
  • posługują się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym (mile widziane są również inne języki – niemiecki, rosyjski, hiszpański),
  • są całkowicie dyspozycyjne w dniach 12 – 15 czerwca 2015 roku oraz dostępne czasowo od kwietnia do połowy czerwca 2015 r. w związku z prowadzonym cyklem szkoleniowym,
  • są otwarte na ludzi i świat,
  • będą czerpały radość i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • wykazują się odwagą, odpowiedzialnością, elastycznością, kreatywnością, otwartością oraz zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych im zadań,
  • umieją działać pod presją czasu oraz odnaleźć się w sytuacji stresowej i konfliktowej,
  • są obdarzone wysoką kulturą osobistą,
  • posiadają bardzo dobry stan zdrowia.
 
Zgłoszenia osób zainteresowanych wzięciem udziału w rekrutacji, prowadzone są do 12 marca 2015 r.
 
Dodatkowe informacje o naborach, można uzyskać wysyłając zapytanie na jeden z poniższych adresów e-mail:

oraz telefonicznie pod numerem 91 461 53 91 (Zofia Sadłowska, Beata Prell).

 
Foto: 
mat. organizatora/Andrzej Wiśniewski

Zobacz również