Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Fisz Emade Tworzywo dwukrotnie

Gdzie: 
Hormon, ul. Monte Cassino 6
Data wydarzenia: 
Sobota, 11 Kwiecień, 2015 - 19:00
Niedziela, 12 Kwiecień, 2015 - 19:00
Za ile: 
55/60 zł

Podwójna moc braci Waglewskich. Fisz Emade Tworzywo grają w Hormonie dwa koncerty - 11. oraz 12. kwietnia. Nie trzeba dodawać, że zapowiada się wspaniały weekend.

Przez lata FISZ i EMADE przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Ich najnowszy album zatytułowany „Mamut“ jest tego najlepszym przykładem. 

Na tej „Najlepszej polskiej płycie 2014 roku" (Gazeta Wyborcza), obok utworów hiphopowych tak charakterystycznych dla duetu, pojawia się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible.

 

Niemałym zaskoczeniem jest dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel "Pył" oraz "Ślady", które przez 6 tygodniy utrzymywały się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radiowej Trójki.

 

 

 

"Mamut" do posłuchania:

 

Bilety w cenach 55 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniach koncertów) do nabycia w Cafe Hormon i na bilety.fm (na 12. kwietnia).

 

Sobotni koncert na Facebooku

Niedzielny koncert na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również