Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

KONCERT ZESPOŁU THE BREW

Gdzie: 
Free Blues Club, ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Data wydarzenia: 
Niedziela, 29 Marzec, 2015 - 20:00
Za ile: 
45 zł / 60 zł
The Brew (UK), zespół wywodzący się z miasta Grimsby w Anglii nie miał słabych momentów od czasu wydania swojego pierwszego albumu, który zdobył uznanie międzynarodowe, płyty The Joker, w 2008 r.
Dwie kolejne płyty studyjne oraz wybuchowy album koncertowy sprawiły, że wielokrotnie nagradzane trio stało się jedną z najlepszych europejskich propozycji koncertowych. The Brew łączy klasyczny rock ze świeżą energią we współczesnym wydaniu. Płyta Control – ostatni album studyjny – jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę, jest najodważniejszym jak do tej pory albumem, nagranym przez zespół z wielką pewnością siebie.
 
Jak mówią członkowie The Brew, Tim Smith (gitara basowa), Jason Barwick (gitara/śpiew) i Kurtis Smith (perkusja): "Nadszedł czas na zmiany". Po udanej współpracy z  Chrisem Westem w roli producenta przy płytach A Million Dead Stars i The Third Floor, zespół zdecydował się zadzwonić do weterana hard-rocka, Toby'ego Jepsona, by zaproponować mu współpracę w ramach nowego albumu. Jepson odniósł sukcesy z zespołami takimi jak Little Angels, a ostatnio wyprodukował lub koprodukował albumy zespołów takich jak The Virginmarys (otrzymując UK Classic Rock Magazine Award 2013), a także The Answer (płyta New Horizon z 2013 r.). Pracował on także z weteranami, takimi jak Saxon czy Fastway. „Gdy się spotkaliśmy, natychmiast poczuliśmy, że nadajemy na tych samych falach”, wspomina Tim Smith, „Toby uwielbia nagrywać na setkę, a to, jak wszyscy wiedzą, sytuacja, w której The Brew czuje się najlepiej.”
 
Po raz pierwszy, po namowach Jepsona, zespół miesiącami przygotowywał materiał przed sesją nagraniową. "Daliśmy sobie czas, i zamknęliśmy się w studiu pracując nad numerami, zamiast robić to w czasie trasy koncertowej. Nie mieliśmy wcześniej tego przywileju. Spojrzeliśmy wstecz na nasze wcześniejsze albumy, omówiliśmy co nam się na nich podobało, i co ważne, co podobało się naszym fanom. Omówiliśmy także to, co fanom podoba się w naszych występach na żywo, oraz energię, jaka jest obecna na koncertach. Założyliśmy, że wszystkie te elementy znajdą się na nowym albumie."
 
Ciężka, staranna praca oraz oddanie, jakie zawierają się w każdym aspekcie płyty Control sprawiły, że jest to jedna z pozycji obowiązkowych w roku 2014. Z tym albumem The Brew otwiera nowy rozdział swojej historii. Dla kogokolwiek, kto trzyma w swoich dłoniach najlepszą do tej pory płytę The Brew pozostaje zrobić tylko jedno.
 
Wcisnąć Play.
 

 
Bilety:
45 zł - studenci, w przedsprzedaży;
60 zł - w dniu koncertu.
 
Foto: 
materiały prasowe

Zobacz również