Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Nowa energia Festiwalu Młodych Talentów

Gdzie: 
Arena Szczecin, ul. Szafera 3/5/7
Data wydarzenia: 
Piątek, 24 Październik, 2014 - 18:00 do 20:00
Sobota, 25 Październik, 2014 - 16:00 do 23:00
Za ile: 
40/50 zł
60/70 zł

Po zeszłorocznej, kobiecej odsłonie, przyszła pora na "Nową Energię" dla szczecińskiego FMT. Ósma edycja różnić się będzie od swoich poprzedniczek nie tylko miejscem, ale także formą.

Katarzyna Nosowska zbierała doświadczenia w "jurorowaniu" i byciu "Panią Dyrektor" w jednych z najbardziej znaczących muzycznych inicjatyw ostatnich lat - ŠKODA Auto Muzyka oraz Męskie Granie. Organizatorom FMT udało się namówić rodowitą szczeciniankę do zostania Dyrektor Artystyczną wydarzenia oraz przewodniczenia jury konkursu. Obok wokalistki w skład jury wybierającego najlepszy młody talent wchodzą: Paweł Krawczyk z zespołu Hey, Piotr Metz z radiowej Trójki, Przemysław Thiele z Radia Szczecin oraz przedstawiciel wytwórni Kayax.

 

Każdy wykonawca chcący wziąć udział w Festiwalu może zgłaszać swoje muzyczne propozycje (dwa utwory) od 1 do 30 września. Szczegóły na stronie organizatora

 

FMT 2014 odbędzie się 24 i 25 października w Arenie Szczecin. W piatek odbędą się przesłuchania konkursowe wykonawców wyłonionych spośród nadesłanych we wrześniu zgłoszeń. Drugiego dnia będzie miał miejsce istny maraton, w ramach którego usłyszymy muzyczną czołówkę naszego kraju. W solowym repertuarze wystąpi Katarzyna Nosowska, a swoje najnowsze tegoroczne albumy zaprezentują Fisz Emade, Pustki, Skubas oraz KrólNa scenie pojawią się także reprezentanci szczecińskiej sceny - Łona, Webber & The PimpsTego też dnia ogłoszony zostanie zwycięzca festiwalowego konkursu, który otrzyma nagrodę w postaci produkcji singla przez wytwórnię Kayax.

 

Wstęp na przesłuchania konkursowe jest bezpłatny.

Bilety na drugi dzień festiwalu w cenie 40 zł (płyta) i 50 zł (miejsca siedzące) do nabycia od 1 września w siedzibie SAA i na bilety.fm

Od 20 października bilety w cenie 60/70 zł

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Studyjna próbka tego, co usłyszymy 25 października na żywo:

Foto: 
Mat. organizatora

Zobacz również