Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Ostatkowe DŻEMowanie w Kanie

Gdzie: 
Piwnica Kany, pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5
Data wydarzenia: 
Piątek, 21 luty, 2014 - 21:00
Za ile: 
Bezpłatnie

Po miesięcznej przerwie Piwnica Kany zaprasza, by spotkać się na kolejnym Dżem Session. Tym razem ten muzyczny wieczór przypada na ostatni dzień karnawału, więc zapowiada się huczna noc!

Współorganizatorzy całego zamieszania, czyli zespół CHANGO w składzie Maciej Kałka (bas), Kuba Fiszer (perkusja) i Szymon Drabkowski (gitara), wyjątkowo bez Borysa Sawaszkiewicza (instr. klawiczowe) zaprosił na ostatkowe muzykowanie wyjątkowych gości: 

Macieja Cybulskiego (instr. klawiszowe), znanego ze swoich wieloletnich działań muzyczno-artystycznych (m.in. Chorzy),

Krzysztofa Siewruka (gitara), który przyjedzie prosto z Kalisza, muzyka sesyjne współpracującego m.in. z Maćkiem Balcarem i O.S.T.R.ym oraz prowadzącego swój własny zespół SMOKESTACK,

Adasia Dziewiałtowskiego-Gintowta (instr. perkusyjne), którego stałym bywalcom comiesięcznych dżemów przedstawiać nie trzeba. 

 

Strona wydarzenia na portalu Facebook

 

Jednocześnie, tak jak na każdym jam session, scena jest otwarta dla wszystkich - zachęcamy do zabrania swoich instrumentów i wspólnego muzykowania. Trzeba dobrze pożegnać karnawał!

Foto: 
Piotr Nykowski

Zobacz również