Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Szczecin Razem dla Asi - charytatywny koncert w 13 muzach

Gdzie: 
13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 23 Kwiecień, 2016 - 19:00
Za ile: 
Wstęp wolny

Pomaganie jest fajne. Szczecińscy muzycy postanowili połączyć siły, by pomóc w zebraniu pieniędzy na leki i rehabilitację chorej na raka Asi. Nie trzeba chyba zachęcać, byście wyrali się w sobotę i dorzucili co nieco do puszki. Pamiętajmy - dobro powraca.

Asia Kłosińska ze Szczecina jest mamą 6 letniego Lucasa i żoną Elvio. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej raka i od tej pory dzielnie walczy z nawrotami choroby, którą już pokonała dwa razy.

 

Niestety tylko część leków, które musi przyjmować jest refundowana, a po wyczerpującej terapii potrzebna jest długa i konsekwentna rehabilitacja. Dlatego przyjaciele Asi zdecydowali, że zorganizują koncert charytatywny i licytację cennych skarbów ze zbiórką pieniędzy na dalsze leczenie.

 

Wstęp na koncert jest wolny, bo najważniejsze jest, żeby jak najwięcej osób przybyło i zasiłlio zbiórkę dorzucając się do puszki przy wejściu.W sali kominkowej wystąpi Marita Alban Juarez Quartet, czyli Marita (wokal), Dominik Wania (fortepian), Andrzej Święs (bas), Manolo Alban Juarez (perkusja) oraz gościnnie Łukasz Korybalski (trąbka) i Radosław Nowicki (saksofon).

 

 

Jako goście specjalni, po koncercie Marity, w krótkim secie wystapią Łona i Webber.

 

 


Oprócz zasilenia gotówką puszki na koncercie można dokonywać wpłat wcześniej i później na rachunek bankowy: 

51203000451170000005530910 (BGŻ BNP Paribas)
Zbiórkę prowadzi Chorągiew Zachodniopomorska ZHP, ul. Ogińskiego 15

Całość oczywiście przeznaczona jest na leczenie i zwolniona z podatku.
Prosimy o dopisek "JOANNA"

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez SzczecinGłówny.org

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również