Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Teatr Na Chwilę - najlepszy teatr studencki w Polsce cumuje w Szczecinie!

Gdzie: 
Q Słońcu
Data wydarzenia: 
Sobota, 16 Listopad, 2013 - 18:00
Za ile: 
wstęp wolny

Teatr Na Chwilę pochodzi z Gryfina, ale od tego miesiąca będą raczyć swoją sztuką szczecińską publiczność. Aktorzy Teatru Na Chwilę postanowili wnieść trochę świeżości w artystyczne życie miasta Szczecin. 

16 listopada w ramach inauguracji sezonu artystycznego w prywatnym mieszkaniu aktorów przedstawią performatywne działanie „ARTEmedida – sztuka na miarę”.  Propozycja „Teatr w Domu”, to drugi w Polsce uprawiany ten typ teatru – pierwszy był Teatr Osobny Mirona Białoszewskiego! „Jest to żywy teatr, który dotyka życia i tego co najważniejsze. Teatr musi być prawdziwy!”

W planach teatru jest również ożywienie jak się wydaję nieteatralnych miejsc takich jak domy, klatki schodowe, kamienice, kawiarnie, skwery, przystanki – otoczenie najbliższe człowiekowi – domowe otoczenie. Jak twierdzą aktorzy Teatru: „Wychodzimy do ludzi, bo oni nie zawszę mają po drodze do nas.”

Więcej informacji na facebooku teatru: https://www.facebook.com/teatrnachwile111

Foto: 
materiał organizatora

Zobacz również