Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Łona i Webber kręcą teledysk

Szczecińscy fani przyzwyczajeni do ostatnich mocno lokalnych teledysków ("To nic nie znaczy", "Nie pytaj nas"), także i tym razem mogą poczuć się rozpieszczani znajomymi widokami. 
 
Typowy żółto-zielony kiosk Ruchu na skrzyżowaniu ulic Małopolskiej i Pobożnego, w tle majestatyczny szyld Rybarexu. Nie tylko sceneria nadaje klipowi do premierowego kawałka Łony i Webbera sentymentalnego charakteru ‑ utwór, poza zwyczajną cyfrową dystrybucją, ukaże się również w formie limitowanej, na nieco zapomnianym dziś nośniku - pocztówce winylowej.
 
W głównych rolach wideoklipowych bohaterów wystąpią  Beata Zygarlicka i Grzegorz Młudzik, na co dzień aktorzy znani widzom z Teatru Współczesnego. Autorem zdjęć do teledysku jest Sebastian Mucha z Black Solid Pictures, współpracujący również z innymi szczecińskimi muzykami - Bubliczkami i Sin City Tribe. Gościnnie w utworze na basie wystąpi Maciej Kałka.
 
Premiera klipu zaplanowana jest na drugą połowę października.
 

Foto: 
Hubert Grygielewicz

Zobacz również