Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Chętnych do wolontariatu w ramach BTSR 2015 nie brakuje

W dwa tygodnie od startu rekrutacji wolontariuszy w ramach finału regat Baltic Tall Ships Regatta 2015, zgromadzono ponad połowę potrzebnych oficerów łącznikowych oraz prawie wszystkie osoby pomagające w obsłudze wydarzenia. Zostało jeszcze kilka dni, zgłoś się!

Czerwcowy zlot żaglowców, przy okazji finału BTSR 2015, jest doskonałą okazją, by sprawdzić się w roli oficera łącznikowego lub osoby obsługującej wydarzenie. Duża liczba chętnych, jaka zgłosiła się do tej pory, nie oznacza, że nie ma już szansy dla osób, które zgłoszą się teraz czy w marcu. Decydujące znaczenie będą miały rozmowy przeprowadzane z kandydatami. Zgłoszenia, za pośrednictwem strony internetowej, przyjmowane są do 12 marca.

Do udziału w rekrutacji zaproszone są osoby, które:
  • W dniu złożenia deklaracji będą miały ukończony 18 rok życia.
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Są całkowicie dyspozycyjne w dniach 12 – 15 czerwca 2015 roku oraz dostępne czasowo od kwietnia do połowy czerwca 2015 r. w związku z prowadzonym cyklem szkoleniowym.
  • Są otwarte na ludzi i świat.
  • Będą czerpały radość i satysfakcję z wykonywanej pracy.
  • Wykazują się odwagą, odpowiedzialnością, elastycznością, kreatywnością, otwartością oraz zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych im zadań.
  • Umieją działać pod presją czasu oraz odnaleźć się w sytuacji stresowej i konfliktowej.
  • Są obdarzone wysoką kulturą osobistą.
  • Posiadają bardzo dobry stan zdrowia.
Wszelkie pytania należy kierować pod adres b.prell@centrumzeglarskie.pl, z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl, j.sikorski@centrumzeglarskie.pl lub kontaktować się z Centrum Żeglarskim telefonicznie pod numerem 91 461 53 91 (Beata Prell, Zofia Sadłowska).
 
Warto przypomnieć, że w tym roku Szczecin organizuje wspólnie z litewską Kłajpedą i Sail Training International regaty Baltic Tall Ships Regatta 2015, w związku z tym w dniach 12 – 15 czerwca po raz kolejny powitamy przy gościnnych szczecińskich nabrzeżach najpiękniejsze żaglowce i jachty z całego świata.
 
Foto: 
mat. prasowe

Zobacz również