Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Ponad 40 zgłoszeń do Reprezentacji Szczecina na TTSR 2015 w tydzień!

Chociaż Regaty The Tall Ships Races ominą w tym roku nasze miasto, to nie będzie przeszkodą dla 64 śmiałków, którzy będą reprezentowali Szczecin podczas tego międzynarodowego wydarzenia. Rekrutacja załóg na STS Fryderyk Chopin trwa!
W ciągu pierwszego tygodnia zgłosiło się ponad 40 osób, co stanowi prawie 2/3 całej załogi. Docelowo Reprezentacja Szczecina ma składać się z 64 osób. Za sprawą młodych ambasadorów Szczecin stał się popularny zarówno wśród mieszkańców miast – gospodarzy regat oraz turystów, jak i wśród współzawodniczących załóg. Dzięki licznym zwycięstwom i nagrodom za promocję w portach i za osiągnięcia żeglarskie, Reprezentacja stała się rozpoznawalna wśród żeglarzy z całego świata. 
 
Aby popłynąć w barwach Szczecina nie trzeba być doświadczonym wilkiem morskim. Szkolenia i warsztaty przed rejsem pozwolą nawet żeglarskiemu nowicjuszowi czerpać pełnię radości z kilku metrów pokładu pod nogami i bezkresu morza dookoła.
 
Warto przypomnieć, iż STS Fryderyk Chopin, będący drugim co do wielkości pływającym pod polską banderą żaglowcem, przed trzema laty wygrał The Tall Ships Races 2012 w klasie A. W tym roku regaty TTSR, podzielone na dwa etapy, rozpoczną się w irlandzkim Belfaście. Dalej załogi popłyną przez porty norweskie Aalesund i Kristiansand, a zakończą w duńskim Aalborgu.
 
Rekrutacja do Reprezentacji Szczecina, na temat której wszystkiego można dowiedzieć się za pośrednictwem strony internetowej http://ttsr.eu/, potrwa do 11 maja.
Foto: 
Adam Słomski

Zobacz również