Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Baltic Tall Ships Regatta – ostatnie dni naboru wolontariuszy

Tylko do środy, 25 marca, trwa nabór na wolontariuszy i oficerów łącznikowych, którzy współtworzyć będą nadchodzące Baltic Tall Ships Regatta.

Każda osoba, która się zgłosi do 25 marca za pośrednictwem strony ttsr.eu ma szansę dołączyć do drużyny wspierającej finał regat BTSR – o ostatecznym przydziale decydować będą rozmowy kwalifikacyjne oraz uczestnictwo w szkoleniach realizowanych przez Centrum Żeglarskie.
 
Do udziału w rekrutacji, zaproszone są osoby, które:
  • w dniu złożenia deklaracji będą miały ukończony 18 rok życia,
  • posługują się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym (mile widziane są również inne języki – niemiecki, rosyjski, hiszpański),
  • są całkowicie dyspozycyjne w dniach 12 – 15 czerwca 2015 roku oraz dostępne czasowo od kwietnia do połowy czerwca 2015 r. w związku z prowadzonym cyklem szkoleniowym,
  • są otwarte na ludzi i świat,
  • będą czerpały radość i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • wykazują się odwagą, odpowiedzialnością, elastycznością, kreatywnością, otwartością oraz zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych im zadań,
  • potrafią działać pod presją czasu oraz odnaleźć się w sytuacji stresowej i konfliktowej, 
  • są obdarzone wysoką kulturą osobistą,
  • posiadają bardzo dobry stan zdrowia.
 
Rozmowy z wybranymi kandydatami odbywać się będą w dniach 28-29 marca br.
 
Rejestracja kandydatów odbywa się na stronie internetowej www.ttsr.eu.
 
Przypominamy również, że trwa nabór do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na regaty Baltic Tall Ships Regatta 2015. Miasto Szczecin reprezentować będzie około 16 członków załóg, którzy popłyną na dwóch jachtach Centrum Żeglarskiego: s/y DAR SZCZECINA i s/y ZRYW. 
 
Podczas nadchodzących Baltic Tall Ships Regatta załogi pokonają trasę Kłajpeda - Szczecin. Członkowie Reprezentacji zaokrętują się na jachty w Gdańsku.  
 
Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić deklarację znajdującą się na stronie ttsr.eu. Miasto Szczecin pokrywa 50% kosztów rejsów odbywających się w ramach Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na Baltic Tall Ships Regatta 2015. Szczegółowe informacje dotyczące naboru do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na regaty Baltic Tall Ships Regatta 2015 znajdują się na stronie www.ttsr.eu.
 
Dodatkowe informacje o naborach, można uzyskać wysyłając zapytanie na jeden z poniższych adresów e-mail:
 
Więcej szczegółów dostępnych jest również na stronie internetowej http://btsr2015.ttsr.eu/baltic-tall-ships-regatta-2015
 
Organizatorem naboru jest Centrum Żeglarskie (ul. Przestrzenna 21).
Foto: 
mat. prasowe

Zobacz również