Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Znamy dziesiątkę finalistów FMT 2014!

Jury pod przewodnictwem Katarzyny Nosowskiej od końca września przesłuchało trzysta trzydzieści zgłoszeń, spośród których wybrało dziesiatkę.

Dziesięciu wykonawców z ponad trzystu zgłoszeń zaproszono do Szczecina na przesłuchania konkursowe Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. Zdaniem jury, nie był to łatwy wybór, a obrady prowadzono w wyjątkowo burzliwej atmosferze.

Oprócz przewodniczącej, Katarzyny Nosowskiej, szczęśliwą dziesiątkę wybierali Tomasz Grewiński z Kayaxu, Piotr Metz znany z Programu III Polskiego Radia, Paweł Krawczyk - gitarzysta zespołu HEY oraz Przemysław Thiele z Radia Szczecin. 

Poniżej alfabetyczna lista wykonawców zaproszonych do Szczecina:

Acha & Yamaha


Apollo

 


Blue Deep Shorts


Caren Coltrane Crusade

 

Jóga

 

Kapelanka

 

Lass

 

Meeow

 

Milky Wishlake

 

StonkatankPrzesłuchania konkursowe wskazanych przez jury wykonawców odbędą się 24 października w Arenie Szczecin. Zwycięzca festiwalu ogłoszony zostanie podczas głównego koncertu w sobotę 25 października. Nagrodą główną jest pakiet promocyjny wytwórni Kayax, poza tym przewidziane są bonusy finansowe, w tym nagroda finansowa za najlepszy utwór w języku polskim ufundowana przez Muzeum Polskiej Piosenki.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również