Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Rusza nabór do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina

Data wydarzenia: 
Poniedziałek, 2 Marzec, 2015 - 10:00

W poniedziałek, 2 marca, o godzinie 10:00 ruszy rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na regaty Baltic Tall Ships Regatta 2015. Miasto Szczecin reprezentować będzie około 16 członków załóg, którzy popłyną na dwóch jachtach Centrum Żeglarskiego: s/y DAR SZCZECINA i s/y ZRYW. 

Podczas nadchodzących Baltic Tall Ships Regatta załogi będą zmagać się z morskim żywiołem i swoimi słabościami na trasie Kłajpeda - Szczecin. Członkowie Reprezentacji zaokrętują się na jachty w Gdańsku. 
 
W regatach może wziąć udział młodzież w wieku od 16 lat. Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby związane ze Szczecinem poprzez miejsce pracy, nauki lub zamieszkania. Liczyć się będzie umiejętność pracy w zespole, znajomość języków obcych, zdolności artystyczne i sportowe, jak również doświadczenie żeglarskie.  Po zakończeniu rekrutacji rozpoczną się warsztaty obejmujące szkolenie żeglarskie i marynistyczne, zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu ratownictwa. Członkowie Reprezentacji nauczą się też jak prowadzić animacje w portach oraz będą pracować przy jachtach. 
 
Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić deklarację znajdującą się na stronie ttsr.eu. Miasto Szczecin pokrywa 50% kosztów rejsów odbywających się w ramach Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na Baltic Tall Ships Regatta 2015. 
 

 
Rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na Baltic Tall Ships Regatta 2015 krok po kroku:
  1. Rekrutacja poprzez formularz na stronie www.ttsr.eu: należy zarejestrować się bezpośrednio na stronie www.ttsr.eu
  2. Po założeniu konta w serwisie będzie można dokonać rejestracji poprzez uzupełnienie danych profilowych i wypełnienie deklaracji.
  3. Kandydat w zwrotnym e-mailu otrzyma informację o pobraniu deklaracji, którą należy dokładnie sprawdzić pod kątem wprowadzonej treści, wydrukować i po uzupełnieniu wszystkich załączników złożyć w Centrum Żeglarskim osobiście lub pocztą.
Uwaga! Koszt uczestnictwa w regatach dla członków Reprezentacji to 50 % ceny rejsu, czyli wpłata uczestnika.
 
s/y DAR SZCZECINA Termin Dni Cena rejsu Wpłata uczestnika
Gdańsk - Kłajpeda - Szczecin 01 - 15.06.2015 15 3.060 zł 1.530 zł

 

s/y ZRYW Termin Dni Cena rejsu Wpłata uczestnika
Gdańsk - Kłajpeda - Szczecin 01 - 15.06.2015 15 3.040 zł 1.520 zł
 
Koordynatorzy Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na Baltic Tall Ships Regatta 2015:
Beata Prell
Tomasz Seidler
T: 91 4615391, 
 
Więcej informacji na stronach www.ttsr.eu i  www.centrumzeglarskie.pl 
 
W czerwcu 2015 roku do Szczecina powrócą wielkie żaglowce. Finał regat Baltic Tall Ships Regatta 2015 odbędzie się w Szczecinie w dniach 12-15 czerwca. W tym czasie gościć bedziemy około 50 wielkich żaglowców, które wcześniej będą rywalizować na Bałtyku. Regaty Bałtyckie to swego rodzaju „przedsmak” kolejnego, wielkiego finału The Tall Ships Races, który odbędzie się w Szczecinie 5–8 sierpnia 2017 roku. Przy Wałach Chrobrego i Łasztowni zacumuje wtedy około stu żaglowców i jachtów.
Foto: 
mat. prasowe

Zobacz również